News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Nastai vrea sa stie lucruri noi in noul an!

Started by ManuNastai, January 02, 2007, 05:46:56 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ManuNastai

Un An Nou Fericit va doresc!!!

Dragi co-intrusi in vizuina tapirului si insuti tu,tapirule, zice-ti va rog, saru'mana, daca stiti cea mai minunata modalitate de a suna pe fix/ mobil in America. O fi Y!Messenger? Skype? altele? stiti ce scoruri au?

............................

altceva: aveti webcamuri? de care? imi dati si o parere individuala? multzam fain

............................

sa cresteti mari si sanatosi!!!!!
"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

tapirul

o modalitate ieftina si buna - cartele pre-platite.
de exemplu Noblecom are niste carduri bune, see here
Sunt o gramada de carduri si in romania, la preturi ceva mai mari (10 centi pe minut or so).
Cat despre webcam, nu cred ca e mare branza de diferenta intre ele. Incearca Logitech.
cre'că, nu ştiu...

proActive

tot prepaid At&T de la Sam's Club (reincarcabila) - nu t dezamageste, fara taxe de conectare, sunet cristal, fara paraieli, haraieli si busy signaluri...

http://www.usa.att.com/traveler/access_numbers/view.jsp?group=payment

Eu am tot Logitech, cam batrana, implineste vo 7 anisohori, dar tot buna saraca, la cate bushituri si-a luat la viata ei. Ai mei au Philipsache. Buna sh-aia.


ManuNastai

multzam!!!

vedeti ca Yahoo Messengeru' are ceva de genu' 2 centi/min la sunat pe fix in state si skypeul are 1,70 si ceva...

io mi-am facut account pe Y!Mess. si ca sa verifice cardul astia mi-o luat o suma intre 0.01 si 0.99 $ si io tre' sa iau de la banca extrasul de cont si sa le confirm suma exacta. evident, sunt in romania si astia ma poarta pe la banci din 27 dec pana azi si inca tre' sa ma mai duc ptr ca ptizdalaiiastia de la BT nu vad suma in $$, ci numai in lei.. evident ca imi este useless aia..

daca cineva si-o mai facut cont acolo si e in romania ii rog sa-mi spuna cum au aflat suma aia? mi-o spun ei dupa ce le apare si lor acolo... dupa vreo 2 sapt? :P

multzam
"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

gatetosun

e o firma d telecomunicatii in rom adisam sau globax (e aceeasi firma)care stiu k aveau un duplex rom-SUA,canada.am cautat azi sa vad cate ceva si
am gasit un link cu tarifele lor  http://www.astinternational.com/globax.html
sunt ceva mai mari k p ym sau skype.nush dak iti e d ajutor cu ceva,dar macar sa t uiti...sper sa ti fie d folos.