News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Idealuri tradate

Started by vlad, July 12, 2006, 06:45:56 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlad

Sunt curios, aveti deja idealuri la care ati renuntat? Sau vise, planuri, din astea. Ceva ce poate ati lasat în urma definitiv. Si cum s-a petrecut? Ce ramâne? Regret sau cadere in derizoriu? Tristete sau zâmbet?

live

  Am vrut sa-mi continuu studiile, dupa ce am terminat colegiul. N-am facut-o, pentru ca nu am gasit pe cineva care sa invete in locul meu.
  Am vrut sa am o "privata". Am lesinat de frica doar gandindu-ma ca as putea pierde bani (care bani?! e, pe care i-am fi imprumutat...).
  Inca mai doresc sa slabesc, ca sa arat mai bine (e, fiind deja superba, nu stiu ce as mai putea face!). Am gasit cea mai simpla si ineficienta metoda. Nu mai conteaza care.
  As vrea sa ma desprind mai usor de tastatura. Asta as putea-o realiza foarte usor: aranjez cu careva sa-mi trimita un virus sau imi dezactivez antivirusul.
  Mi-as dori uneori sa fiu o gospodina desavarsita. Asta s-ar putea realiza...intr-o viata viitoare.
vorbesc, deci exist. Doamne, ce mult exist...

live

QuoteAs vrea sa ma desprind mai usor de tastatura.
s-a rezolvat. Ieri s-a ars modulul...sau antena...sau modulul cu antena...ceva s-a intamplat. nu-mi voi mai dori, pe viitor, nimic...fara sa chibzuiesc bine inainte la ce s-ar intampla, daca D-zeu ma "ajuta".
vorbesc, deci exist. Doamne, ce mult exist...