News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

manolo vs victor

Started by victor, April 08, 2005, 12:24:38 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

victor

Felicitari si la mai multe si la si mai bune! 8)



ps. manolo se pare ca iar a pecit-o prin organizatii studentesti - si le-a pus iar in cap cu traficu' lui de influenta :lol: :lol:

A CERB

nu, bre, suntetz far off. manolo a dat de birra morretti si este intr-o dispozitzie bahika.
Smile! It confuses people!

manolo

Quote from: victorps. manolo se pare ca iar a pecit-o prin organizatii studentesti - si le-a pus iar in cap cu traficu' lui de influenta :lol: :lol:

Domnule Ciofoaia,

Imi rezerv dreptul de a va actiona in judecata pentru calomnie din cauza afirmatiei dumneavoastra de mai sus. Astfel, va invit sa probati cele spuse mai sus, sa va cereti scuze (daca nu puteti proba) sau sa suportati consecintele. Am trecut pana acum peste micile intepaturi si marile insulte pe care mi le-ati adresat pe acest forum, dar de aceasta data ati intrecut masura.

Sebastian Manoleasa
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

elfstone

Oh, Doamne!... Nu puteti sa rezolvati asta ca baietii, afara?
"I'd rather be happy than right, any day of the week"

victor

bah nice. Astept citatia, sau rezervarea dreptului - cum preferi. Detalierea daca vrei poti sa o faci tu, nu ma intereseaza atat de mult incat sa ti-o fac eu (inca). Sunt convins ca stii despre ce vorbesc, mi-ai cf ieri pe chat printre "relativitatii".

ps. te gandesti la un etrial? :lol: "rezervarea dreptului" implica doar "rezervarea", nicidecum folosirea? "Astfel" presupune legatura cauzala, rezervarea permite astfel invitarea? fals. :lol:

kooksee

eu tin cu victor ca a zis ca e fan mekong delta.
propun sa ne desfasuram in sala 7. cunoscatorii stie.


p.s. tapiru avem voie cu molotoave?
nu sunt doar un vis, hey, hey/
atinge-ma pe clitoris, hey, hey

Qvadratus

Eu (ma) tin si cu Manolo si cu Viktor.

P.S. Beletu' cit coasta ? Avem voie la Trebonal cu seminte ?

INDIANUL

ce seminte bai?se zice "alune"si nu se mai folosesc acum decat daca ai nostalgii;acum se foloseste pop-corn si coca-cola dupa care in mijlocul sedintei cand e liniste dupa un gat sanatois de cola tragi si un ragait.sa fie sedinta solemna.
ramas bun...

Qvadratus

Pirtzuri se pot trage ?

INDIANUL

te trece?eu zic sa te descarci acu in fata computerului ca tot esti singur. :D
ramas bun...

Qvadratus

Nuuuuu sunt singur ! Ce, vrei sa intoxic tot internet cofffe-ul ?

P.S. Nu mai bine la Trebonal, in semn de apreciere ?

kooksee

bai ce talent aveti sa stricati o cearta care incepuse frumos....


kooks
nu sunt doar un vis, hey, hey/
atinge-ma pe clitoris, hey, hey

INDIANUL

QuoteP.S. Nu mai bine la Trebonal, in semn de apreciere ?
e bine si acolo;numai vezi sa nu gresesti "incarcatura" ca te umpli de glorie :lol:
ramas bun...

Qvadratus

Quote from: kookseebai ce talent aveti sa stricati o cearta care incepuse frumos....

Serios acum kooks, astia doi daca au chef sa-si traga la gioale, ii doare pe ei in "popo"seala de semintele mele si de alunele lu' Indianu'.
Oricum, ne asteptam si noi la ceva spectacol si, cind colo tre' sa spargem bomboane agricole!

victor

You guys really do know how to rock! :) :lol:

Cred ca voi ar trebui sa alegeti armele, nu semintele :lol:

Qvadratus

Asteptam pentru confirmare si versiunea lui Manolo !

Qvadratus

P.S. Intre noi fie vorba Victor, aici pe forumul asta cel putin pina acum s-a respectat cit de cit o regula, chiar daca nescrisa: oricit s-au certat unii intre ei si oricit rahat si-au aruncat in cap, de bine de rau au evitat afirmatii care sa implice viata personala a fiecaruia. Chiar daca fiecare din adversari cunostea anumite anumite "amanunte" mai mult sau mai putin placute despre celalat, oricit de incinsa a fost treaba aceste amanunte nu au fost aduse public in discutie dintr-o minima...sa-i zicem pudoare.
Tu si cu Manolo sunteti primii care iesiti din acest...sa-i zicem cadru, afirmind unul despre altul lucruri care va pot influenta direct ceea ce vi se intimpla in realitate. Daca ar fi sa fac o comparatie, cel putin pe acest forum Manolo a fost cel care a facut debutul (desi timid), iar tu esti acel care a apasat din toate puterile pedala respectiva.

Furnika

Mie mi se pare mai pikant asa. Qvadratus iar esti sol de pace? Lasa oamenii sa se exprime. Daca ei vor sa se faulteze de ce vii tu din tribuna si intrerupi jocul? Ia-ti un pumn de bomboane agricole si uita-te la meci.