News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

crucea ce chiatra(matii)

Started by dentist, March 26, 2006, 08:40:39 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dentist

v-ati impacat?
curiozitate..iaca..

A CERB

Quote from: vladBre, intrucât Crucea de Peatra era un stabiliment ortodox (nu catolic), nu avea confesional, enoriasii se bagau sub sutana popii, ca toata lumea.

:lol:
Smile! It confuses people!

tapirul

cerbu, iar ai ganduri necurate. Treizeci de mătănii diseara când te culci, si mănânci şi o lămâie!
cre'că, nu ştiu...

danya

sa-i ia greatza??? sau sa o previna?

tapirul

sa ii stearga zambetul ala satisfacut de pe figura
cre'că, nu ştiu...

A CERB

Quote from: danyasa-i ia greatza??? sau sa o previna?

fa! ia mai tenkiz!

daka te pasioneaza subektul, vezi ca a pus luci un anunt. intreaba-l de lamaie inainte, though.
Smile! It confuses people!


A CERB

problema ta e lipsa aiquiului. problema mea nu e problema ta. kapisci?
Smile! It confuses people!

danya

nu aveam de gand sa te rezolv. deal with it.
as for the lemon... dupa posturile tale cred ca am eu nevoie.
ete dom'le ce sare.... :evil:

A CERB

as for the lemon, mai bine tz-o inserezi posterior.
Smile! It confuses people!

danya

asta asa ca de la IQ la IQ... :wink:

A CERB

temankankurteskarpinkukarbid.
Smile! It confuses people!

tapirul

cre'că, nu ştiu...

INDIANUL

nu ce are, ci de ce are nevoie:de un chibrit pt carbid.
ps:si goliti forumul rapid cand apinde chibritul!!!
ramas bun...

danya

as intreba ce n-are....simtul umorului?? ca vreo jena in nici un caz. sau poate e vb de vreun fel de botez al userilor noi , care supravietuieste injuraturilor etc...ma rog...deja devine neinteresant. nu am obiceiul sa ma injur ca la usa cortului cu nimeni.

A CERB

ete asa sunt  eu ciudat si nu apreciez aluzii imbecile de la orice proasta. call me weird.
Smile! It confuses people!

tapirul

ce aluzii????
's sidefat
io zic sa pun forumu pe hold vo doua zile sa va potoliti
cre'că, nu ştiu...

INDIANUL

hai mai...
luati pipa asta de la mine si fumati-o si gata cu cearta
ps:asta trebuia sa fie dupa postul lui cerbu dar tapi mai rapid.
ramas bun...

danya

" aluziile " erau urmate de semnul intrebarii..ceea ce nu le face aluzii  sau sugestii ci interogatii. puteai sa zici simplu, nu am nevoie de lamaie.
 :lol:

i'm done. gata , eu m-am calmat.

A CERB

pai simplu, m-am gandit ca daca tot m-am enervat de ziua mea( desi imi propusesem sa fiu calm si chiar am reusit toata dimineata) hai sa return favor.

daca ai tupeu sa faci glumite muiste cu cineva pe care nu il cunosti, fii pregatit(a) sa o iei peste goarna.  nu ma lua cu simtul umorului, lacrimogene, nou veniti, etc.
Smile! It confuses people!

danya


A CERB

Smile! It confuses people!

tapirul

ce nu pricep io e ce legatura e intre facutul de glumite muiste si aichiu si prostie....
cre'că, nu ştiu...

tapirsis

Pentru A CERB
Mai devreme io am citit pana la un punct si am vrut sa-ti scriu ca sa nu te enervezi chiar azi (stiam de la cris ca sunteti berbeci amandoi), da' pe urma cazu' junghiul asta de retea.

paranteza: Oricum mie imi zice sus langa FART BUTTON cum ca:
"makephpbb.com - New servers will be added at 03:00 AM GMT 29th March 2006. Downtime will be around 2-3 hours. If you have any questions, please post on our support forum" si merge cam in gropi asa.. inchid )

Acu' se vede treaba ca deja te enervasesi. De obicei de ziua mea io prind sedinte d'alea lungi cu inspectori care vin sa inspecteze si sefi care sefeaza si idioti care idioteaza.

Hai La multi ani! Sanatate, cap limpede, putere de munca, bucurii multe de la copii, spor, liniste, casa imbelsugata, pacienti nebipolari, earliretire si hotrodsuri repede si ce mai vrei tu!

PS
Cred ca esti primu' cu la multi ani la "Lok de dat... " da' aici am gasit momentul si eu.
Va fi bine!

A CERB

:D de fapt eu skriam in pauza de pranz, si de atunci numai relaxare nu am avut. incerc, though.
Smile! It confuses people!

dentist

tot nu vreti pipa indianului...

clebs

da de ce te enervasi totusi cerbu?

ps La multzi ani!!!
Toti oamenii sunt trecatori, dar nu toti trecatorii sunt oameni

danya


tapirsis

Da'de ce tipi?
Fiecare om are sensibilitatile lui, unu' la aluzii homo, altu' la subiecte legate de credinta, altul la atacarea romanilor, altul se enerveaza cand i se pun in gura sau in carca chestii pe care nu le-a zis-facut, altul e mai sensibil la subiecte legate de sex, etc, tu, le-oi avea si tu pe ale tale, nu-i asa?
Nu-i vorba de isterie, e vorba de atingere de niste coarde mai sensibiloase, si pana la urma de ce te-ai atacat? Ca vad ca te tine? Se poate traduce ca si pe tine te-a atins la o coarda care vibreaza cand s-a luat de aichiu?
Pai vezi, toti avem zile mai bune sau mai rele, iar certurile astea imflamate tin in priza forumul pe moment dar nu adauga nimic constructiv, de valoare, parerea mea.
Va fi bine!

A CERB

evident ca de isteric.

glumita facuta de cucoana aia poate fi acceptata numai daca vine de la prieteni intimi. nefiind cazul, nu am vazut de ce trebuie sa am simtul umorului. asa ca am spart una bucata dantura, ca sa nu ramana rocsa somera.
Smile! It confuses people!

vlad

Hysteric nu crez, ca n-are uter. Testiculeric.

tapirsis

Vlad, pot sa folosesc termenul asta al tau? (jur ca n-o sa-l comercializez)
Da' am eu niste clienti.... :P ...
Va fi bine!

vlad