News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

experiment - chat

Started by manolo, November 15, 2004, 10:21:57 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ce-ati zice de un chat intr-o zi?

DAAAA, vreaaauu!!!
8 (53.3%)
NUUU, du-te ba, in mata!
3 (20%)
Mai vedem...
4 (26.7%)

Total Members Voted: 15

Voting closed: November 15, 2004, 10:21:57 PM

manolo

ce-ati zice daca ne-am aduna intr-o zi, cred ca in weekend, sa facem un chat masiv?

ca mijloace tehnice, vad acum pe moment 2 solutii. cea mai simpla e mirc, alta ar fi Yahoo Messenger, unde s-ar putea face o conferinta, dar suntem conditionati de existenta unui cont pe Yahoo.

dar cred ca ar fi fun!!!
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

tapirul

mai, astia hostatorii primit ca in cateva weeks or sa pun si shoutbox
cre'că, nu ştiu...

Ciresar1988

Excelent! Vine iarna, va fi prea frig de plimbari sub clar de luna, asa ca .....lada de strigat scrie pe noi. :D
"God is dead..." (Nietsche)
"Nietsche is dead..."(God)

manolo

da, tapi, e foarte bine.

dar cum ai vazut si dincolo, updatarea e destul de greoaie, si daca am fi multi odata, nu prea ar iesi cum trebuie, pentru ca s-ar crea chestii ciudate. pentru real time, tot ceva gen mirc e bine. plus ca ar fi ceva mai special, daca ne-am intalni odata, doar pentru asa ceva...

poate pana atunci mai scoate si W. o perla...
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

INDIANUL

Toate ca toate dar saraca mama ta de ce o amestecasi si pe dansa in treaba cu chatul? :)
ramas bun...

manolo

pentru a preintampina mesaje de acest gen de la useri. mai ales de la cerbu... :wink:
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

INDIANUL

I am counting down numarul de zile ore minute si secunde pana cand vom avea shoutbox;creca il vom inrosi. 8)
ramas bun...

A CERB

Quote from: manolopentru a preintampina mesaje de acest gen de la useri. mai ales de la cerbu... :wink:

ce-ai bre, mania persekutziei? si ce as avea eu cu doamna?
Smile! It confuses people!