News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

forum web traffics

Started by tapirul, October 31, 2005, 03:59:40 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tapirul

ati vazut bre ca acum avem "forum web traffics"? O gramada de statistici (apropo de IP-uri si ISP...). E un link in capul paginii, iti spune o gramada de chestii
cre'că, nu ştiu...

von Manteuffel

mie mi-a spus PIN-ul tau :sulkoff:
Meine Ehre heißt Treue!

tapirul

nashpa. Ai apucat sa il bagi? ca daca da, watch your back. FBI-ul o sa fie pe urmele tale. De cand se chinuie sa ma prinda....
cre'că, nu ştiu...

K1

Ce ti-e domne si cu statisticile astea? Ca intrai si eu p-acolo si tare ma rusinai. Era o tipa care cred ca dupa ce a comis-o se interesa de pretul chiuretajelor pe Google. :roll: . O alta tipa cauta mancare de ciuperci de post tot pe google. Si imi place ca mai sunt si oameni seriosi pe forum, adica unul care probabil incerca sa-si faca ceva curaj cautand concurenta la rezidentiat 2005.
Matale cine mai esti bre?

K1

Ce ti-e domne si cu statisticile astea? Ca intrai si eu p-acolo si tare ma rusinai. Era o tipa care cred ca dupa ce a comis-o se interesa de pretul chiuretajelor pe Google. :roll: . O alta tipa cauta mancare de ciuperci de post tot pe google. Si imi place ca mai sunt si oameni seriosi pe forum, adica unul care probabil incerca sa-si faca ceva curaj cautand concurenta la rezidentiat 2005.
Matale cine mai esti bre?

tapirul

io nu prea am priceput treaba cu google stats. E vorba de cei car au dat search pe google avand vizuina deschisa? sau se uita pur si simplu in Search History a lu' braseru'?
cre'că, nu ştiu...

K1

Nu stiu da aia cu chiuretaju a fost tare. Tapiru sper ca tie nu iti apare acolo si username-ul. Stai ca incerc sa tric  reputatia vizuinei si  incerc sa dau niste search-uri mai deocheate pe google.
Matale cine mai esti bre?

tapirul

nu, mie nu imi apare nimic in plus
cre'că, nu ştiu...

tapirul

da' pot sa ghicesc... Searchul "credinta katolika" babuiesc ca e performed by cerbu, his way to find vizuina on the internet...(try it, you'll only gotta get one link) :P
cre'că, nu ştiu...

Furnika


tapirul

nu stiu bre...traitor...
cerbu denies katolikismul.. must be somebody else.
cre'că, nu ştiu...

tapirul

QuoteCa intrai si eu p-acolo si tare ma rusinai. Era o tipa care cred ca dupa ce a comis-o se interesa de pretul chiuretajelor pe Google
acu', de unde stii tu ca e tipa? Poate ca e tip...He's facing marriage or paying for abortion....
cre'că, nu ştiu...