News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

vlad vs trident

Started by A CERB, June 06, 2005, 02:24:28 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

A CERB

vlad, nervos pe Imed:

QuoteTreidinti, eu nu te cunosc de nicaieri si nu cred ca te-am vazut vreodata. N-am avut in viata mea o conversatie adevarata cu matale, asa ca nu stiu ce stii de mironosismele mele. Din ce vad pe forum, esti doar un grossier personnage si nimic mai mult. Mesteci puturosenii si de fata cu domnisoarele, si te mai dai si mare. Ca sa injuri, iti trebuie un talent aparte, pe care mata nu-l ai deloc. Esti chiar mai amarât decât ala care i-a zis lui Cyrano ca are nasul mare. Imi pare rau de forumul asta, ca a ajuns o scuipatoare. Nu stiu ce s-a intâmplat cât am lipsit, dar v-ati apucat toti sa vorbiti de parca vi s-a amputat lobul frontal, si moderatorii/administratorii au abdicat.

Cât despre partea mea, n-am mai scris de mult, si lipsa exercitiului a imprimat o sententiozitate neplacuta si, da, o fanfaronada posturilor mele. Pentru care am cerut deja scuze, celor care merita.

Trident, si un c a c a n a r anencefal cu curaj cât un soarece schiop si creier cât o baliga de magar constipat poate sa atace peroane pe forum, in anonimat. Daca zici ca ma cunosti, te poftesc musiu sa ma injuri in fata, sa nu mai plictisim lumea cu baliverne. Daca nu vrei, atunci musca-ma de unde vrei, eu nu-ti mai zic nimic.

Doina, multumesc frumos, dar, cum am mai zis si alta data, nu sunt dr.
_________________
visele noastre sunt hermesi de marmora
[/i]
Smile! It confuses people!

Tez

Ar trebui invitati la "lok de dat cu capul",doar ambii sunt useri si pe tapirie.Scapa si de sabia marelui ban de Imed.
You labeled me
I’ll label you
So I dub the unforgiven

A CERB

de-aia am si pus postul aici, inainte sa vina damucles.
Smile! It confuses people!

Qvadratus

Mey, unde se afla chestiile astea delicioase, sa le urmaresc si eu ?

dustweaver

"Bă, ia mutaţi-l pe linia a doua, că m-am enervat."
"Totuşi, dacă ar fi fost exces de antiquarci, noi am fi numit pur şi simplu antiquarcii quarci şi quarcii antiquarci".

Tez

Quote from: dustweavertrident in Vizuina? Shocked
Da,numai ca sub alt nick.N-a mai postat de un timp,totusi....
You labeled me
I’ll label you
So I dub the unforgiven

dustweaver

acu vaz ca erau cateva clues... :wink:
"Bă, ia mutaţi-l pe linia a doua, că m-am enervat."
"Totuşi, dacă ar fi fost exces de antiquarci, noi am fi numit pur şi simplu antiquarcii quarci şi quarcii antiquarci".

vlad

Delicioase, mersi, da' s-a terminatara.

Adevarul e ca, intrucât n-am pretentii de la bident (tocmai i l-am eliminat pe al treilea), vina imi apartine. Intr-adevar m-am apucat sa scriu acolo pe un ton cam ingâmfat. Nu stiu de unde vine, chiar ma caiesc. Probabil de la observatia mea cum ca la psihiatrie vin doar doi studenti, doar doua zile, si catedra se bucura ca n-are prea mult de lucru, dupa care tine cursuri pt. rezidenti in care se plânge de stigmatizare. Asa ca probabil, prin translatie, m-am apucat si eu sa-i stigmatizez pe chiulangii de studenti, când de fapt ar trebui sa stigmatizam nenorocitul de rezidentiat si UMF-ul cu toate catedrele lui. Gata, scuze, spun truisme plicticoase.

vlad

Delicioase, mersi, da' s-a terminatara.

Adevarul e ca, intrucât n-am pretentii de la bident (tocmai i l-am eliminat pe al treilea), vina imi apartine. Intr-adevar m-am apucat sa scriu acolo pe un ton cam ingâmfat. Nu stiu de unde vine, chiar ma caiesc. Probabil de la observatia mea cum ca la psihiatrie vin doar doi studenti, doar doua zile, si catedra se bucura ca n-are prea mult de lucru, dupa care tine cursuri pt. rezidenti in care se plânge de stigmatizare. Asa ca probabil, prin translatie, m-am apucat si eu sa-i stigmatizez pe chiulangii de studenti, când de fapt ar trebui sa stigmatizam nenorocitul de rezidentiat si UMF-ul cu toate catedrele lui. Gata, scuze, spun truisme plicticoase.

Furnika

Quote from: vladm-am apucat si eu sa-i stigmatizez pe chiulangii de studenti,
Ai intrat in tabara adversa?

beleadeom

Quote from: vlad
Adevarul e ca, intrucât n-am pretentii de la bident (tocmai i l-am eliminat pe al treilea), vina imi apartine.


ai eliminat sange in scaun.
fi-ti-ar pretentiile alea ale tale sa-ti fie sa dea draq daca stiu cum te suporti.
steaua ta de loser patetic ca daca te-as fi cunoscut in alt context poate ca deh mai terceam cu vederea, da' asha, la cursul de BIOTEHNOLOGIE.. te-o fi interesat ma si facultativele, ca doar te faceai psihiatru. poate in timpul liber mai mesteresti ceva pe langa picioru de la aparatu de rmn, sau ce faceati voi p-acolo. oricum probabil ca la cursul ala ti-ai descoperit vocatia de psihiatru.
si n-as fi facut legatura nici intr-o mie de ani cu distrusul care esti daca nu ti-as fi vazut moaca pe hai sa ne vedem. ca te ginisem as idiotul care la intrebarea: ce carti ati lua cu voi pe o insula, raspunde : dooj de volume de shespir, oricum , cam cate o opera de autor .. daca aveau aia cate doua, luai doua opere complete de cap de scriitor.

hai ca ne vedem in rezi si sa vezi omor. si pt faza cu extractia dentara o bere pe zi sa te iert pana termini, ca la faza cu pretentiile te dumiresti tu singur.

fra-su si sor-sa lu trident

btw de ce-l lasati bre p-asta sa se sparga-n bashini?

Furnika

Moshule esti kam incoherent. Ce iti facu Vlad de te-a enervat asa de rau? Daca tot va dati la gioale in public explicati-ne si noua care e motivul exact. Da incearca sa iei o gura de aer intai, nu-i nici o graba.

vlad

Domnule, imi pare rau, dar nu e in regula cu dumneata. Nu prea stiu ce ai cu mine, oricum, nu e reciproc. Si mi-e greu sa vorbesc pe limba dumitale. Cred ca e cazul sa ma las de forumuri, am imbatrânit si nu mai inteleg nimic.

Qvadratus

Te dor kumva shi testiculele ?  :D  :D  :D

P.S. (era o vorba de-a lui von Manteuffel: "- Ai imbatrinit si te dor coaiele...", asa ca nu am rezistat sa nu ti-o plasez.)

Qvadratus

P.P.S. Stroescus, chiar daca te superi eu iti spun ca ai gresit acordind de la bun inceput atentie unor probleme de fapt neimportante.
P.P.P.S. O ideea posibil utila ar fi sa-ti faci o clona si sa postezi sub numele ei o perioada (evident ca nu trebuie sa stim noi cine e aia). Cind ti se pune pata uita-te la imaginea clonei si apoi la imaginea ta de pina acum si intreaba-te care dintre ele si cel din fata ecranului esti de fapt tu si poate gasesti raspunsul la intrebarea cu cine se injura in realitate Tri/Dident. Presupun ca stii ce sunt alea femei gonflabile, nu ?

holliday

ehe, se pare ca timpul isi face treaba.
chestii uitate vlade?
Nu abandona ceea ce nu stii sa faci, ci combina cu ceea ce stii sa faci

Ciresar1988

Holli, ajunge un par la un car de oale. Daca ai readus in atentie vizuina doar ca sa iti continui conflictele, crede-ma, e o strategie paguboasa.
"God is dead..." (Nietsche)
"Nietsche is dead..."(God)

holliday

Quote from: Ciresar1988 on June 20, 2010, 12:22:49 PM
Holli, ajunge un par la un car de oale. Daca ai readus in atentie vizuina doar ca sa iti continui conflictele, crede-ma, e o strategie paguboasa.

ai dreptate, intentia mea nu era sa imi continui conflictele ci din contra sa incerc sa le epuizez.
:)
iarta-ma vlad, nu am vrut sa fiu chiar atat de rau pe cat a simtit ciresar.

Nu abandona ceea ce nu stii sa faci, ci combina cu ceea ce stii sa faci