News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Strasbourg, Franta (sau Germania ???)

Started by manolo, May 12, 2005, 08:43:30 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

manolo

am ajuns si a doua oara la Strasbourg, spre marea disperare a unora (prietenii imedisti stie de ce!). mi-a placut mai mult prima data, dar nici acum nu a fost rau.

Poze pentru marele public gasiti aici

De ce dilema din titlu? Pentru ca oraselul la cativa km de Germania, spiritul lui e german si nu francez si multe altele... Dar acum e tot o mare UE, asa ca cica nu mai conteaza...
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

victor

Quoteprietenii imedisti stie de ce!

pentru necunoscatori, nu vrei sa detaliezi? as sugera chiar si pentru cunoscatori, caci am impresia ca stiu ce vrei sa zici - dar siguranta imi lipseste, caci cred ca te inseli deja - dar asta e alta problema, de alfel greu de analizat si solutionat pe cai independente

ma intreb daca nu ti-ar putea face placere, daca ai vrea si - mai mult - daca ai trece si dincolo de vrere in fapta, nu doar sa iti rezervi dreptul de a rezerva anuntul intre paranteze? nimic mai rezervat decat vrerea insa - in general

:lol:

Furnika

Poate ne luminati si pe noi despre ce vorbiti voi in public.

victor

exact cuvintele mele :lol: formularea anterioara insa era cu dedicatie pentru antetastator