News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Telefoane Celulare

Started by INDIANUL, November 07, 2004, 10:16:51 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

INDIANUL

de catva timp ma creieresc unii pe dc cu o combinatie de taste care spun ei iti incarca contul daca esti pe orange cu 1$ sau cu 20$;combinatia contine un numar de telefon mobil in ea;toata lumea pe care am intrebat-o mi-a zis ca iti transfera din contul tau pe contul aluia nu stiu cati dolari;asa ca eu mai bine zic sa nu incercati;voi ce stiti de asta?
combinatia este ceva in genul asta(nu o incercati):*100*4*2*4*1*0742968052*1#
ma gandeam sa pun un announcement sau un sticky dar cred ca astea trebuie sa le puna in general tapi fiind admin(desi putem si noi sa punem)
ramas bun...

Tez

Pai verifica si tu cu un prieten,inlocuind 0742968052 cu nr. lui-daca nu se intampla nimic,e ok,daca ii faci un cadou,vine Craciunul,nu? :lol:
You labeled me
I’ll label you
So I dub the unforgiven

tapirul

mai, la fel a fost intr-o vreme o idee ca poti reincarca cartele romtelecom la telefoane publice. var'meau zicea ca a mers, cand a vrut sa imi demonstreze nu a mers evident. Anyway, cand tasta niste combinatii sucite apareau tot felul de mesaje pe ecran, deci ceva-ceva era.

PS feel free to put announcements and stuff, that's why I let it free
cre'că, nu ştiu...

tapirul

partea haioasa e ca la topicul de mobile google iti ofera cherestea...
QuoteTimberMarket.ro
Afaceri cu lemn si produse din lemn Cereri, Oferte, peste 2200 de firme



(obsesia mea cu google ads..)
cre'că, nu ştiu...

INDIANUL

tapi poti modifica titlul topicului asta ni "mobile" sau "telefoane celulare"care ti se pare mai potrivit?ca titlul este invechit referitor la faza cu atentie mobile(cu ce am vrut sa zic atunci) si as vrea sa continui discutia tot pe tema tel. celulare.
ramas bun...

INDIANUL

Ia ziceti-mi si mie care stie ce telefoane celulare au cele mai tari acumulatoare si cat va tin?cate zile?un 3310 cate zile ar trebui sa tina ca am impresia ca al meu e cam dus?
ramas bun...

Enemy

un 3310 ar trebui sa tina normal 55 - 260 h, asta inseamna minim 2 zile si ceva in cazul in care vorbesti la greu la el. Daca nu prea vorbesti trebuie sa tina 5 zile si jumate cam asa.
ps: fara sa-l inkizi noaptea.:)
asta am mentionat ca mai auzisem nijte copchii la care le tineau bateriile 10 zile, dar ei le inchideau noaptea :P

al meu e 8310 si tine 5 zile si vorbesc relativ mediu.

uitasem ceva: cum va puneti ce vrea muschiu vostru sub nick?(ati inteles ce voiam sa zic:P ex: SILENT DEATH)
"mediocritas optima est"
Too beautiful to die, too wild to live

INDIANUL

Vorbesti cu tapi si-ti da ce rank iti alegi tu.
ramas bun...

tapirul

buna intrebare enemy... Tu cum ti-ai pus aia de sub nume?
cre'că, nu ştiu...

INDIANUL

Hai ca vad ca putui sa-l modific chiar eu numele topicului de aia este editat primul post din topic;e mai bun titlulu asta.
ramas bun...

Qvadratus

Aveti idee cum as putea descarca din cartela SIM a unui telefon mobil niste inregistrari vocale ? Am inregistrat chiraielile si gingurelile fiica-mii pe telefon si mor de necaz ca nu stiu cum sa le descarc in memoria calculatorului sau sa le trec pe un alt dispozitiv de stocare. Telefonul este marca Alcatel One Touch 512.

P.S. Vedeti ca e-o problema tehnica de viata si de moarte, am primit indicatii clare si precise s-o rezolv de la soacra-mea.

INDIANUL

nu ma pricep la celulare asa bine.
ps:happy nenea manolo?
ramas bun...

manolo

indiene, iar ne spamuiesti! cine draq e asa fraier sa sune la un nr care incepe cu 06?
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!