News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Craciun Fericit!

Started by tapirul, December 24, 2004, 07:06:48 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tapirul

Mai, daca nu ma apucati sa intrati pe forum pana dupa Craciun, va doresc tuturor un Craciun fericit, plin de lumina si pace. Si sa va aduca mosu' tot ce va doriti. Iar la anul sa facem toti o bauta intr-o vizuina mai reala.
cre'că, nu ştiu...

Qvadratus

Merci Tapire ! Sa ai si tu parte de tot ce poate fi mai bun si mai frumos de Craciun, de pace interioara si liniste !

laurad

Multumim!
Craciun cu bine tuturor si cozonaci pufosi!
"Cel ce e singur in el insusi este insotit."

rocsa

Craciun fericit! Sa fiti iubiti

tapirul

si sa nu uitati pomul de Craciun!
Uite ce greu muncesc eu sa construiesc unul...

cre'că, nu ştiu...

tapirul

si asta este e produsul final.

Cerbu, nota bene, sunt enviromentalist si nu folosesc brazi reali! :D  :D

cre'că, nu ştiu...

rocsa

E o atmosfera tare hawaiana la voi. Si nu te mai incrunta asa ca-l sperii pe Mosu'

tapirul

io's Hawaiian si la Pol. N-am mai stat in pantaloni lungi in casa de cand aveam cinci ani.
Nu ma incrunt, dar eram dupa o zi de "umblat prin magazine", plus o ora de montat la brad. Azi mai urmeaza alta zi de umblat prin magazine (cum a fost si alaltaieri, dealtfel), maine Slava Domnului e Craciunul si magazinele sunt inchise...
cre'că, nu ştiu...

Qvadratus

Ok ! Am inteles ! Adaug la cele de mai sus: "Sa ai parte si de odihna !"

rocsa

Tapirutzu ai invatat poiezia pt mosu? Ce frumos shade el cu manutele la spate, si zici ca ai fost cuminte anu asta?

Qvadratus

N-a fost cuminte, l-a suparat pe Nenea Imed, asa ca Mosu i-a adus deocamdata doar vreo 50 de useri.

tapirul

Quote from: rocsaTapirutzu ai invatat poiezia pt mosu? Ce frumos shade el cu manutele la spate, si zici ca ai fost cuminte anu asta?
am fost cuminte si am stiut poezia si mi-a adus o cina romantica inca in ziua de Ajun...
cre'că, nu ştiu...

Ciresar1988

Craciun Fericit, prieteni   !!!

"God is dead..." (Nietsche)
"Nietsche is dead..."(God)

A CERB

hai Craciun bei crestinilor!

si noi suntem environmentalisti, de fapt nu prea avem energie sa strangem mess-ul de la un brad adevarat, poate la anu'.

am scris scrisoarea pentru Santa si am primit un trenulet.
Smile! It confuses people!

INDIANUL

Craciun fericit tuturor multa sanatate si fericire sa vi se implineasca tot ce va doriti!
ramas bun...

plure

Images of innocence and terror, not easily described in words alone, nonetheless "speak" a

A CERB

thks, sunt touchat. nu stiam ca arat asa blajin.

cute, though!
Smile! It confuses people!