News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

google toolbar

Started by tapirul, December 15, 2004, 05:52:14 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tapirul

breh, io folosesc maxthon ultimu'. Azi m-am trezit brusc ca nu mai am google toolbaru', desi in IE merge. NU mai apre nici in lista de IE plugins la options, nici la view. Am reinstalat o versiune mai veche a lu google toolbar (am zis ca s-o fi autoupdatat cu o versiune incomatibila cu Maxthon - it happened in the past), dar nu merge.
Any ideas?
cre'că, nu ştiu...

tapirul

am aflat (cred) care e buba. Noua versiune a lui google toolbar nu e compatibila cu maxthon (yet). Am reinstalat o versiune mai veche de google toolbar, sa vad catr o tine pana se autoupdateaza
cre'că, nu ştiu...

manolo

hai ca incet incet devii din ce in ce mai autocrat si chiar dictatorial. tu intrebi, nici nu astepti sa citim, si tot tu iti raspunzi...

Viva el Comandante! :lol:
Sa moara mama! Ba sa moara ma-ta!

tapirul

nea, ala nu e semn de dictatorita, cel mult de alzheimer.
cre'că, nu ştiu...

lucisandor

s-a upgradat google desktop, acum ruleaza si fara ca sa fii admin

Qvadratus

Mai, o intrebare, cum stergi istoricul cautarilor din Google Toolbar ?
M-am tot invirtit cautind o optiune care sa faca in asa fel incit sa nu mai fie retinute cautarile anterioare, dar probabil oi fi eu mai chior, cine stie, fiindca nu am gasit-o !?

P.S. Asta ca sa nu mai vorbim ca fiindca nu le pot sterge nici pe alea din trecut sunt pasibil de proţes de divorţ la Trebonal cu nevastă-mea (dacă gineşte numele amantelor reţinute de Google Toolbar....)

tapirul

in firefox? daca ai ultimu' toolbar, la dropdown menu unde iti arata historicu du-te all the way down si o sa vezi un link albastru "clear search history"




si la options etc, deselectezi casuta cu save search history across sessions

cre'că, nu ştiu...

Qvadratus

Cu stersu' era atit de evident, scris cu albastru ca sa sara in okii pina si celui din urma fraier, incit nici nu am vazut optiunea !
Treaba aia cu save the search history across browser sessions nu o am si nici nu am ceva similar pe undeva. o fi o alta versiune, incerc sa upgradez. (o fi necesitind poate sa "sign in", o sa vad eu...)

tapirul

trebe ultima versiune, nu trebe sign in
cre'că, nu ştiu...

Qvadratus

Tenks a lot !

P.S. Aci se pare ca e ca la amanta, trebe neparat ultima versiune si cit mai tinara, altfel kestiunea nu se scoala....!

tapirul

ezapt
mai naspa e ca incepe se trebeiasca sageti indicatoare mari si vizibile aratand unde e... ce entereseaza pe matale
cre'că, nu ştiu...