News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Yahoo mail

Started by ManuNastai, October 25, 2006, 12:16:59 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ManuNastai

se poate sparge o adresa de yahoo mail? cum?
"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

Furnika

Da. Trimiti un email la adresa: admin_yahoo_bot@yahoo.com in formatul urmator (# si @ sunt obligatorii)

###adresa de email careia vrei sa recuperezi parola### (atentie, fata pauze)
###numele si prenumele persoanei care are contul### (cu underscore intre ele)
###data nasterii persoanei care are acea adresa### (in format LL/ZZ/AAAA, asa cum s-a inregistrat cand si-a facut contul)
@@@emailul tau@@@
@@@numele tau, asa cum apare in adresa de email@@@
@@@parola ta@@@
@@@data ta de nastere@@@ (la fel, asa cum ti-ai facut contul, in format LL/ZZ/AAAA)
Problema e ca nu iti va trimite parola normala ci o va inlocui pe cea veche cu una noua, pe care o vei primi ca reply. Deci persoana in cauza nu isi va mai putea utiliza contul dupa ce vei face chestia asta.  :oops:
Good luck.

ManuNastai

:)) da.. e fumata asta... circula pe net de o gramada de vreme... multi sarlatani care au postat chestia asta pe forume au aflatt adresa de la adresa mea de mail alternativa, facuta numai ptr ei... altcineva?

furniko, ce crezi ca ai afla la mine in mail? cateva quzuri trimise de emedicine si cateva anunturi de pe grupul seriei mele... a.. poate vrei sa trimiti mailuri asa... pe naspa. lasa bre, ca asa vreau sa fac si io daca aflu tehnica! bine! nice try!
"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

Furnika

Hi hi. Dar recunosti ca ti-am dat o idee. ;)
Si tu ce faci cu adresa aia de vrei s-o spargi?  :cool:

ManuNastai

imi comand plasma si mobila in contu lui/ei (ca io n-am scrupule)
"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

ManuNastai

"Dragostea e singura inflamatie care coace in inima si fistulizeaza in alt organ" (Prof. D

tapirul

io am spart-o pe a lu furnika, si nika (uite ca facui si o poezie).
a fost mai demult un scandal cu hotmail, niste scandinavi reusisera sa il sparga, creeasera un webpage unde te duceai si bagai o adresa de hotmail si intrai direct in casuta respectiva. Am auzit, daca nu e adevarat altii au mintit.
cre'că, nu ştiu...

vlad

2 words: dictionary attack