News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

PORTUGALIA

Started by von Manteuffel, December 03, 2004, 03:09:46 PM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

von Manteuffel

ma laud ca am fost de 5 ori ( de obicei in Lisabona), ultima in oct. 2004. daca aveti de intrebat, bagati!
in plus, mai ofer Spania/ Olanda/ Letonia + Lituania (putin probabil dar nu se stie...). precizez ca nu stiu cat costa prezervativele in nici una din tarile mentionate mai sus (va las sa ghiciti ce bine m-am distrat).
Meine Ehre heißt Treue!

Tez

dar testul HIV stii cat costa?(acolo sau in RO) :lol:
You labeled me
I’ll label you
So I dub the unforgiven

INDIANUL

gata m-am prins;herr general sunteti Barcelona Blom:cel care vorbea tot timpul despre livada lui de portocali(desi nu remember daca el era din spania sau portugalia-parca luptase in spania si era din portugalia asa sa zic)
ramas bun...

von Manteuffel

Quoteherr general sunteti Barcelona Blom
mey m-am dat de gol, dar sa stii  ca Barcelona Blom luptase evident in Spania (razboiul civil 1936-1939); Portugalia nu a avut razboi.
intre noi fie vorba, Barcelona luptase in tabara...republicana!
Meine Ehre heißt Treue!

A CERB

arriba espagna!

off topik, cautand informatie despre cum poti pleca in spania ca medic( desi nu ma bate gandul), am ajuns, din aproape in aproape, la siteul ministerului de interne. era acolo o optiune, sa denunti pe cineva complet anonim. ce imaginatie au unii.
Smile! It confuses people!

von Manteuffel

Quoteera acolo o optiune, sa denunti pe cineva complet anonim
te bagi? eu te denunt si impartim premiul?
Meine Ehre heißt Treue!