News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

unde sandor da in cap lu' tapiru'

Started by tapirul, June 23, 2006, 04:26:35 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tapirul

.. sau, ca sa folosesc expresia lui, unde ma ia la p...

Sandoru, iu, ti-am creeat topic separat, ca vaz ca te amuza sportu, nu mai polua topicele oamenilor. Sau polueaza-le, ca am optiunea "split/merge"

Si ca sa iti dau un head start, iote niste motive cu carnatzi, creveti, hoteluri, poduri de aur si fripturi. Mai pun pe masura ce le gasesc













cre'că, nu ştiu...

tapirul

asa, dinnerul la El Gaucho in Portland a costat vro 200$, fara tip. Pă credit card evident.

si mai am









aia e la Hilton in Vancouver, Washington

Am pus carnatzii de doua ori ca ei e greatest hit, ain't'em?
cre'că, nu ştiu...

INDIANUL

a treia poza de sus in jos(primul post) e cea mai dura: se observa un spargator de nuci  ;D  si nucile sparte de tapiru puse langa el. plus ca mai si zambeste, dupa toata isprava, ceea ce denota o cruzime si o violenta cu care este obisnuit  ;D . un avertisment clar...
ramas bun...

A CERB

uite sandore o poza cu mine din profil. m-am metamorfozat de la carnea ku hormoni si salata ku pesticide, da inka se vad koarnele cervide. ;-)



Smile! It confuses people!

INDIANUL

Ma scuzatz dom' cerbu, da va luceste fundu' si s-ar putea sa atrageti amatori de "Brokeback Mountain" ;D
ramas bun...

dustweaver

Quote from: Wikispecial light-emitting organs in the abdomen.
:)
"Bă, ia mutaţi-l pe linia a doua, că m-am enervat."
"Totuşi, dacă ar fi fost exces de antiquarci, noi am fi numit pur şi simplu antiquarcii quarci şi quarcii antiquarci".

Ondina

io creca si-a lustruit prea tare ouale  :devil2:

INDIANUL

Dust abtine-te, te rog. Iti lipseste umorul si mai strici si poanta. Pana maine sa-mi faci un referat despre Licurici :laugh3:
ramas bun...

dustweaver

"Bă, ia mutaţi-l pe linia a doua, că m-am enervat."
"Totuşi, dacă ar fi fost exces de antiquarci, noi am fi numit pur şi simplu antiquarcii quarci şi quarcii antiquarci".

INDIANUL

Quote from: dustpoanta previzibila si nesarata, nemeritand irosire de umor :)
Quote from: euMa scuzatz dom' cerbu
Quote from: Wikipedia, Dictionarul Explicativ al Limbii Romane, Dictionarul Ortoepic, Ortografic si de Punctuatie, Dictionarul Medical, Micul Dictionar de Buzunar s.a.m.d.concluzia:nu vb cu tine, asa ca poti sa-mi faci mie ce zisa Ondina
ramas bun...

dustweaver

Quote from: INDIANUL on June 25, 2006, 04:05:14 PM
Quote from: dustpoanta previzibila si nesarata, nemeritand irosire de umor :)
Quote from: euMa scuzatz dom' cerbu
Quote from: Wikipedia, Dictionarul Explicativ al Limbii Romane, Dictionarul Ortoepic, Ortografic si de Punctuatie, Dictionarul Medical, Micul Dictionar de Buzunar s.a.m.d.concluzia:nu vb cu tine, asa ca poti sa-mi faci mie ce zisa Ondina
Cata elegantza, Indiene ! ;D
E nevoie oare de un split topic? :)
"Bă, ia mutaţi-l pe linia a doua, că m-am enervat."
"Totuşi, dacă ar fi fost exces de antiquarci, noi am fi numit pur şi simplu antiquarcii quarci şi quarcii antiquarci".

A CERB

Quote from: Maiestatea Sa, Serenissima Alteta a Domniei Sale, Luci Sandor on June 25, 2006, 04:07:07 PM
eu cred ca Base se referea totusi la licorice
Care nu stiti, ete asa arata:


unde e bre organu la lokoricele alea, ca io nu-l vad?
Smile! It confuses people!

A CERB

kam mika. i know, it's not the size...
Smile! It confuses people!

INDIANUL

lasa tu marimea. cum naiba de-s asa rasucite? does it hurts?
ramas bun...

A CERB

Quote from: Ondina on June 25, 2006, 02:48:49 PM
io creca si-a lustruit prea tare ouale  :devil2:

remarka imbecila, pardon.
Smile! It confuses people!

Ondina

rekunosk..da nu m-am putut abtine :54: