News:

So anyway, Vizuina is back online (fură ceva probleme cu PHP 7/5, alea.. și oricum ați uitat)

Main Menu

Mai pot sterge

Started by vlad, May 27, 2006, 09:09:11 AM

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlad


tapirul

nu's ce se intampla...
noroc ca am recycle bin...
cre'că, nu ştiu...

vlad

Poate ca e mai bine asa. In felul asta, cel care deschide un topic are niste drepturi suplimentare asupra lui, mi se pare normal de altfel. E adevarat ca asta inseamna ca poti sterge posturile altora, dar nu e vina ta. Fa un disclaimer ceva cum ca nu esti vinovat pentru potentialele abuzuri. Alminteri, cei care deschid topice noi cred ca sunt suficient de responsabili si nu cred ca vor face prea mult rau gratuit

tapirul

da, da' io nu pricep tehnic ce se intampla....
cre'că, nu ştiu...

tapirul

undeva se comite o tradare... (cine a zis asta? hai sa va vad)
cre'că, nu ştiu...

tapirul

... m-am dumirit unde era...
e o setare undeva care se cheama "Enable advanced by-board permissions", a carei explicatie este:
QuoteEnabling this option will allow you to, for each board for each membergroup, set different permissions. By default a board uses global permissions, but with this option enabled, you can switch a board to local permission settings. This provides a very sophisticated way to manage your permissions.
Era selectata, nu stiu de ce.. ori default ori cand navigam prin setari.. Si unele sectiuni aveau setari aparte...Io tot umblam la setarile globale si ma cruceam...
Membergroups are, so far :guests, regular members, moderators, global moderators, administrators. Grupurile de moderators sunt empty, of course
cre'că, nu ştiu...

tapirsis

Va fi bine!